Arya Expo Fuarcılık
Arya Expo Fuarcılık

Talep Formu

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Arya Expo Fuarcılık Arya Expo Fuarcılık

Menü

Hakkımızda

Hakkımızda

Fuarcılık Sektörü'nde 2001'den bugüne gelen tecrübe...

"Satış Temsilcisi" olarak 2001 yılında başlayan "fuarcılık" macerama, 2012 yılında kurduğum Arya Expo Fuarcılık çatısı altında devam etmekteyim. Geçen süreçte fuarcılık alanında ülkemizin en önemli, en büyük ve uluslararası üç farklı şirketinde, yurtiçi ve yurtdışında yüzün üzerinde fuarda satış, reklam&tanıtım ve yönetim olmak üzere tüm departmanlarda görevler üstlendim. Uzun yıllar sorumluluğu sırtlanarak ülkemize katma değer yaratacak, ihracat kapıları açacak güvenilir, verimli ve etkin fuarlarla firmalarımıza yol göstermeye gayret ettim.

Arya Expo Fuarcılık olarak "doğru yoldan başarıya" ilkesi ile her zaman önce kendi inandığımız fuarları seçmeye ve organize etmeye, bu inançla da firmalarımızı "doğru işlere" yönlendirmeye özen gösterdik. Asla "daha çok m2" peşinde olmadık. "Güvenilir, dürüst ve doğru iş peşinde olmanın" yaptığımız işte kendiliğinden "daha çok m2" olarak bize geri geleceğine inandık.

İhracat&Satışla iç içe olan çalışma alanımız bize çağın gerekliliği olarak tüm firmalarımızın teknolojiye olan ihtiyaçlarını gösterdi. Bikosoft CRM&İhracat Yönetim Yazılımı en az fuarlar kadar fuar sonrası ve tüm üretim&satış faaliyetleri sırasında firmalarımızın performansını arttırmak üzere hazırlanmış kendini kanıtlamış bir yazılım olarak karşımıza çıktı. Bu tamamlayıcı ürünle yeni bir alanda çalışmaya adım attık.

Ekonomide en zorlu süreçlerle mücadele eden üreticilerimizin ve pazarlama firmalarının yanında olmaya, her bir damla alınterinin ve harcanan her bir liranın hak ettiği yere gitmesi için "doğru bildiklerimizi" paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Arkan Uluçay

Genel Müdür