Ana Sayfa Kurumsal Fuarlar Fuar Nakliyesi Bikosoft CRM&İhracat Yönetim Yazılımı İletişim




Fotoğraf Albümü

Bikosoft CRM&İhracat Yönetim Yazılımı

Bikosoft CRM & İhracat Yönetim Yazılımı











BİKOSOFT CRM&İhracat Yönetim Yazılımı Nedir, Nasıl Çalışır?

TANITIM SAYFASI İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ...


TANITIM SAYFASI İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ...

Teşekkür ederiz...



Detaylı bilgi, tanıtım, kurulum ve fiyat teklifi için lütfen bize ulaşınız.


Arkan Uluçay

M: (+90) 532 477 06 09

E-Mail : arkanulucay@aryaexpo.com







BİKOSOFT CRM & İHRACAT YÖNETİM YAZILIMI

Tekliften satışa kadar tüm aşamaları takip edin...

Tüm ihracat evrakları tek tıkla hazır..

Müşteri İlişkilerinde Güçlü Çözüm...

Ayrıntılı müşteri ve satış analizi

Pazar araştırmanızda en iyi asistan...

Sektörünüze ve ürün grubunuza özel çözümler..

TÜRKİYE'DE İLK VE TEK...

BİKOSOFT CRM Exporter Systems, ihracat yapan her firmanın pazar araştırmasını takiben, ihracat sürecini, belgelerini, müşteri ile tanışma seviyesinden başlatıp talep değerlendirme, proforma fatura / teklif hazırlama, sipariş alma, ödeme takip (varsa akreditif analizi), üretim ve satın alma emri oluşturma, yükleme anında (varsa akreditife uygun olarak rezervsiz şekilde, tek tuş ile) ihracat belgelerinin hazırlanmasına kadar hem üst yönetim hem de operasyon kadrosuna yardımcı olan komple ve entegre bir İhracat Yönetim Yazılımıdır.

Detaylı bilgiler için lütfen arayınız.   Arkan Uluçay   GSM : (+90) 532 477 06 09


PROGRAM İÇERİĞİ

Bilgi Kartı

Pazar araştırmalarından, fuarlardan, ziyaretlerden vb. elde edilen bilgilerin firma adına ayrıntılı bir şekilde veri tabanına kaydedildiği kısımdır. Bu kısımdan yapılacak veri girişi sistemin temelini oluşturur.  Girilen bilgi kartları diğer modüllerle tam entegre çalışır. Girilen tüm bilgiler gerekli bilgi kartına işlenerek ayrıntılı bir veritabanı oluşturmanızı sağlar.

Görüşme Yönetimi

Şirket bünyesinde çalışan personelin yaptığı görüşmelerin kaydedildiği kısımdır. Şirket içi iletişimin önemli bir parçasını oluşturacak olan modülümüz, kullanıcı bazlı uyarı sistemi ile tüm görüşmelerinizi anında karşınıza getirecektir. BİKOSOFT Görüşme Yönetimi sayesinde hiç bir görüşmenizi atlamayacaksınız.

Teklif Sipariş Modülü (İhracat altyapısı ile entegre)

Pazar araştırmasından başlayıp görüşmeleri takiben, teklif oluşturma dahil satışın (istenirse üretim ve ödeme / akreditif) tüm aşamalarını takip edebileceğiniz modüldür. Müşterinize çok kısa bir süre içinde teklifinizi verebilecek ve sonrasında teklifin durumunu takip edebileceksiniz. İhracatla ilgili tüm sevk evraklarını, (varsa) akreditif şartlarına uygun olarak tek tuşla çıkarabilirsiniz. Tüm ihracat evraklarınız bir kaç saniye içinde hazır olacaktır.

Görev Yönetimi

Şirket içinde veya seyahatte, mekan sorunu yaşamadan, çalışanların iletişimini profesyonel bir yapıda organize eden, kurumsallaşma sürecinde önemli bir eksikliği giderecek olan bu modül ile kullanıcılar verilen yetkiler doğrultusunda birbirlerine görev verebilecekler, görev aşamalarını ve tamamlanmasını takip edebilecekler ve aynı zamanda üst kademedeki kişilerinde bilgilenmesini sağlayabileceklerdir.

Servis Yönetimi

Satış sonrası servis ve garanti takibi ile ilgili tüm işlemlerinizi bu modül sayesinde takip edebilecek, satış sonrası müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkaracaksınız. Ayrıca sorun yaşadığınız ürünlerinizle alakalı istatislik kaynağınız olacak.

 

Raporlama ve Analiz

Sisteme kaydedilen firmalar bu modül sayesinde ayrıntılı şekilde analiz edilebilecek, ayrıntılı filtreleme ve bulunan kayitlara email ve faks gönderme gibi özellikleri ile bu modül sizin en büyük yardımcınız olacak.

Selectmail

Bu modül herhangi bir metin içindeki email adreslerini tarayıp ayırarak verdiğiniz anahtar kelimeler altında sisteme kaydeder ve gerektiğinde kullanmanızı sağlar. Aynı zamanda modül içersinde bulunan yada kayirli emaillere mesaj gönderebilirsiniz.

Müşteriler ile Periyodik İletişim

Bu modül ile ayrıntılı şekilde filtreleme yaptığınız firmaların yetkililerine özel tanıtım, hatırlatma ve bilgi emailleri, faksları ve sms gönderebileceksiniz. Bu modül asla piyasada bilinen toplu email gönderim programı olmayıp, tek tek firma yetkilisinin adına özel emailler, fakslar ve sms ler gönderen bir sistemdir.

Yönetici Paneli

Tüm veritabanı üzerinde oluşan şirket hafızasını istatislik bilgiler ile rakamsal ve grafiksel olarak görmenizi sağlar. Pazar araştırması sonuçları, müşteri sayısı, potansiyel müşteri oranı, kullanıcı performans ölçümü, verilen teklifler ve siparişe dönme oranları, teklif ve siparişin yoğunlaştığı ülkeler, şehirler gibi bir çok alanda şirketinizin ortak hafızasına anında ulaşabilirsiniz.


Detaylı bilgi ve tanıtım için lütfen bize ulaşınız.


Arkan Uluçay

M: (+90) 532 477 06 09

E-Mail : arkanulucay@aryaexpo.com

2012 © aryaexpo.com.tr - Yonca Sistem ile hazırlanmıştır.
339164 Tekil Ziyaretçi

Kullanıcı Adı Şifre