Ana Sayfa Kurumsal Fuarlar Fuar Nakliyesi CRM & Exporter System İletişim
Fotoğraf Albümü

Rusya'nın En Büyük Mobilya Fuarı MEBEL

Rusya toplamda 2 milyar USD mobilya ithalatı ile bölgenin en istikrarlı ve dünyanın da sayılı mobilya tüketicisi ülkelerinden biridir. Ülkemiz üreticileri her ne kadar bu pazarda yeni yer almaya başlasalar da yapılan düzenlemeler, gelişen ikili ilişkiler Türk Mobilya Sanayisi için Rusya’yı en dikkat çekici ülke yapıyor.

Rusya, Türkiye’den 2009 yılında yaklaşık 17 milyon USD, 2010 yılında 35 milyon USD ve 2013'de ise 48 milyon USD (Ekonomi Bakanlığı verileri) mobilya ihracatı gerçekleştirerek üç yılda %65’lik büyüme yakaladığımız, önümüzdeki yıllarda ülkemiz için en önemli pazarlardan biridir.

20-24 Kasım 2017 Tarihlerinde Rusya’nın başkenti Moskova’da Expocentre Fuar Merkezi’nde 29. Kez düzenlenecek, ülkenin Mobilya Sektörü ile ilgili “en büyük ve en önemli” organizasyonu “MEBEL, Uluslararası Mobilya, Yan Sanayi Ve Döşemelik Ürünler Fuarı”’na Türkiye’den katılımları Expocentre Resmi Acentesi Arya Expo (Arya Fuarcılık Ltd.Şti.) yürütüyor.

Rusça konuşulan 28 ülkenin günümüzde hala ticari merkezi olan Moskova’daki MEBEL Fuarı profesyonel alıcıları her yıl katlanan bir etkiyle kendisine çekmektedir. Geçtiğimiz yıllarda ortalama 41 Ülkeden toplam 1.000 katılımcı firmayla, 8.000’e yakını uluslar arası, 70.000'in üzerinde Rus olmak üzere toplam ortalama 80.000 ziyaretçi ile (UFİ Raporudur) buluşturan fuar için 2017 yılı katılımcılarına stantları tahsis edilmeye başlandı.

Türkiye Resmi Yetkili Acentesi Arya Expo'dur.

Detaylı bilgi için buraya tıklayınız...


 

2012 © aryaexpo.com.tr - Yonca Sistem ile hazırlanmıştır.
285590 Tekil Ziyaretçi

Kullanıcı Adı Şifre