Ana Sayfa Kurumsal Fuarlar Fuar Nakliyesi Bikosoft CRM&İhracat Yönetim Yazılımı İletişim
Fotoğraf Albümü

Rusya'nın En Büyük Mobilya Fuarı MEBEL

Rusya toplamda 2 milyar USD'ın üzerinde mobilya ithalatı ile bölgenin en istikrarlı ve dünyanın da sayılı mobilya tüketicisi ülkelerinden biridir. Ülkemiz üreticileri her ne kadar bu pazarda yeni yer almaya başlasalar da yapılan düzenlemeler, gelişen ikili ilişkiler Türk Mobilya Sanayisi için Rusya’yı en dikkat çekici ülke yapıyor.

Rusya, Türkiye’den her geçen yıl yüksek bir hızla artarak hem mobilya hem de mobilya yan sanayi ürünleri ithal etmektedir.

19-23 Kasım 2018 Tarihlerinde Rusya’nın başkenti Moskova’da Expocentre Fuar Merkezi’nde 30. Kez düzenlenecek, ülkenin Mobilya Sektörü ile ilgili “en büyük ve en önemli” organizasyonu “MEBEL, Uluslararası Mobilya, Yan Sanayi Ve Döşemelik Ürünler Fuarı”’na Türkiye’den katılımları Expocentre Resmi Acentesi Arya Expo Fuarcılık yürütüyor.

Rusça konuşulan 28 ülkenin günümüzde hala ticari merkezi olan Moskova’daki MEBEL Fuarı profesyonel alıcıları her yıl katlanan bir etkiyle kendisine çekmektedir. Geçtiğimiz yıllarda ortalama 28 Ülkeden toplam 817 katılımcı firmayla beş günde toplam 40.671 ziyaretçi ile (UFİ Raporudur) buluşturan fuar için 2018 yılı katılımcılarına stantları tahsis edilmeye başlandı.

Türkiye Resmi Yetkili Acentesi Arya Expo'dur.

Detaylı bilgi için buraya tıklayınız...


 

2012 © aryaexpo.com.tr - Yonca Sistem ile hazırlanmıştır.
339172 Tekil Ziyaretçi

Kullanıcı Adı Şifre